info@qprint.com.pl+48 22 211 3 211 pn - pt: 10:00 - 17:00
adres: ul. Parafialna 2 (dawniej Bema 65), 01-222 Warszawa

WYDRUKI
WIELKOFORMATOWE

Rollup już od 98,00 zł*

*cena netto dotyczy rollup'u w wersji
ekonomicznej w szerokości 85cm
przy zamówieniu conajmniej 6 szt.

CENNIK-ZAMAWIANIE
Plakaty realizujemy w technologii druku ploterowego przy użyciu atramentów latexowych, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych - nie rozmywają się, nie blakną, a jednocześnie nie zawierają szkodliwych substancji tak jak atramenty solventowe. Stosowana technologia w połączeniu z półbłyszczącym podłożem gwarantuje fotorealistyczną jakość wydruku.
Realizujemy plakaty w nakładzie już od jednego egzemplarza.
Plakaty drukujemy atramentami latexowymi, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych - nie rozmywają się, nie blakną, a jednocześnie nie zawierają szkodliwych substancji tak jak atramenty solventowe. Jednocześnie atramenty te gwarantują fotorealistyczną jakość wydruku.
Dzięki technologii druku atramentowego możemy zaoferować plakaty w nakładzie już od jednego egzemplarza.
druk plakatów

PLAKATY

Oferowane przez nas plansze dedykowane są do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń. Możemy wykonać również plansze do ekspozycji na zewnątrz pomieszczeń ale ze względu na różnorodne warunki na jakie mogą być narażone tego typu plasnze oferta na plansze do ekspozycji na zewnątrz pomieszczeń przygotowywana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze sposobem ekspozycji.
plansze

PLANSZE

Oferowane przez nas rollupy są wykonane w najwyższej - fotorealistycznej technologii druku. Realizujemy je na idealnie gładkich matowych podłożach, które gwarantują dobrą ekspozycję grafiki i jednocześnie bezproblemowe zwijanie jej w mechanizmie podstawy.
W ofercie dostępne są dwie szerokości mechnizmów oraz dwa standardy wykończenia. Mechanizmy PREMIUM są bardziej eleganckie i znacznie trwalsze od wersji ekonomicznej.
rolapy

ROLLUP'y

Wydruki artystyczne realizujemy od 14 lat z satysfakcją współpracując z licznymi artystami i fotografikami. Po wielu latach doświadczeń w naszej ofercie pozostawiliśmy te podłoża, które zapewniają najwyższą jakość i trwałość wydruków oraz cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów.
Wydruki na podłożach papierowych dedykowane są do ekspozycji pod szkłem - realizujemy je przy użyciu pigmentowych atramentów HP Vivera, które gwarantują ponad 200 letnią odporność na blaknięcie.
wydruki artystyczne

WYDRUKI
ARTYSTYCZNE

PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Projekty do druku można dostarczać w formacie PDF (dla projektów zawierających zarówno obiekty wektorowe jak i bitmapy), JPG (najlepiej z kompresją Maximum Quality) oraz TIF.

W przypadku bitmap zalecamy aby rozdzielczość była nie mniejsza niż 150 dpi, a jeżeli bitmapa zawiera drobne teksty rozdzielczość powinna być 200 dpi lub wyższa.

Jeżeli praca ma być realizowana w postaci plakatu lub planszy, projekt graficzny powinien posiadać po 5 mm spadu z każdej strony, ważne teksty nie powinny znajdować się w odległości ok. 10mm od krawędzi cięcia (brzegu pracy).

Jeżeli praca ma być realizowana w formie wydruku artystycznego, projekt przygotowany w pliku powinien mieć rozmiar dokładnie taki jak praca po przycięciu (bez spadów, tzw. "na ostro") - jeżeli wokół pracy ma być biały margines należy uwzględnić go w przygotowanym do druku projekcie.

W przypadku projektów nadruku na rollupy u góry i po bokach nie jest potrzebny dodatkowy margines - zaś u dołu należy przygotować około 10 do 15cm dodatkowej grafiki, która będzie się nawijała do środka mechanizmu.

Wszystkie przesłane przez klienta pliki przed rozpoczęciem druku są sprawdzane pod kątem prawidłowego przygotowania do druku. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, są one konsultowane z klientem. Jeżeli jest to możliwe, za dodatkową opłatą studio DTP QPrint może dokonać poprawek w dokumentach klienta.

WIZYTÓWKI
KOPERTY
PAPIER FIRMOWY

Wizytówki już od 15gr/szt.

ULOTKI
ZAPROSZENIA
FOLDERY

Nawet 25gr
za kolorową
stronę A4.

KSIĄŻKI
BROSZURY
ALBUMY

Z nami wydrukujesz książkę
już od jednego egzemplarza

PŁYTY CD/DVD
i OPAKOWANIA

Dane powielane na
płytach CD i DVD.
Różne rodzaje
opakowań
na płyty.

NAKLEJKI
ETYKIETY

Naklejki w dowolnych
rozmiarach i kształtach.

Z papieru lub folii.
Od etykiety po
naklejki podłogowe

FOTOBOARDY
FOTOKALENDARZE
FOTOKSIĄŻKI

Specjalna oferta
z zakresu usług
fotograficznych.

Ten serwis używa pliki cookie. Więcej informacji znajdziesz tutaj AKCEPTUJĘ