Przykładowe realizacje > > Pomysł na zdjęcie na ścianie

Pomysł na zdjęcie na ścianie

Ciekawe zdjęcie można wyeksponować na ścianie mieszkania w formie fotobordów, rolet lub fototapet.
 
 
 
 
 

 
 
 
Wykorzystanie do dekoracji wnętrza zdjęć z kolekcji domowych to oryginalna i niedroga opcja designerska, coraz chętniej wykorzystywana do tworzenia niezwykłych klimatów domowych.
 
Fototapety, rolety okienne oraz powiększenia zdjęć w formie obrazów na ścianie cieszą się coraz większym uznaniem nie tylko designerów, ale też klientów indywidualnych.
 
Wystarczy dostarczyć do nas dobrej jakości zdjęcie, które wydrukujemy w wielkim formacie.
 
 
 
 
 
 
 
FOTOBOARD to lekka płyta, której główną zaletą  jest możliwość  prezentacji zdjęć bez ramek, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości oraz sztywności.
 
Dzięki temu plansze nie odkształcają się podczas dłuższej ekspozycji, tak jak ma to miejsce przy zastosowaniu pianki czy antyramy z plexi. Fotoborda  łatwo zawiesza się na ścianie.
 
Naklejone na FOTOBOARD powiększenia zdjęć można eksponować bez szyby i nie trzeba inwestować w ramiki. Do uszlachetnienia planszy z powiększonym zdjęciem używa się specjalnych laminatów eliminujących  odblaski oraz odpornych  na zarysowania. To utrwala je na lata, szczególnie więc polecane są do dekoracji nowoczesnych wnętrz i mieszkań.
 
Elegancka krawędź fotobordów o grubości 10 lub 20 mm (dostępna w kolorze czarnym, białym i srebrnym)  idealnie pasuje do współczesnego wnętrza. Dzięki temu nie ma już problemu z dobieraniem odpowiednich ram, ponieważ grafika eksponuje się sama.
 
 
 
 
Poniżej zdjęcie z aranżacji 96 odcinka programu wnętrzarskiego Dekoratornia emitowanego w TV4. Sylwia i Magda tworzące aranżacje często wykorzystują fotobordy zrobione w QPrint jako ciekawą i niedrogą opcję wyeksponowania zdjęć. Tym razem połączyły motywy egzotyczne z wyprawy brazylijskiej wąłścicieli wnętrza. Fotobordy i rolety przypominają wspaniałą przygodę.
 
 

 

 

 

po lewej stronie na ścianie oraz nad łożkiem za kotarą fotobordy komponujące się z roletą w oknie (motyw przeniesiony ze zdjęcia właścicieli/mieszkańców wnętrza)
 

 

 

 

 

 

 

                           

 

 
 
FOTOTAPETA QPrint wykonana jest ze specjalnego syntetycznego papieru, który nie rwie się po nasączeniu go wodnym klejem.
 
Dodatkowo wydruk może zostać zabezpieczony matową folią, co pozwala na usuwanie zabrudzeń z tapety przy użyciu łagodnych detergentów. Fototapety są klejone do ściany przy użyciu specjalnego kleju do
tapet.
 
Wystarczy do naszego Działu Obsługi Klienta przesłać odpowiedniej jakości zdjęcie, a my go powiększymy i wydrukujemy w formie fototapety.
 
Na zdjęciu po lewej stronie widać fototapetę z psem, która została naklejona na ścianę i na drzwi w przedpokoju, co dało ciekawy efekt. Pomysł jest autorstwa Magdy  i Sylwii z programu wnętrzarskiego Dekoratornia i został wykorzystany do aranżacji wnętrza.
 
Warto zwrócić uwagę na to, że fototapety QPrint mogą być jedyne w swoim rodzaju, ponieważ są drukowane na indywidualne zamówienia.
 
 
 
 
A poniżej jeszcze jeden przykład wkomponowania fototapety w przedpokoju...Tym razem mamy klimat Mostu Brooklińskiego....
 
 

 

 

 

 

 

 Zapraszamy również do działu Pytania  i odpowiedzi - Dekoracja wnętrz
 

Strona główna · Info o usługach · Info techniczne · Przykładowe realizacje · Do pobrania · Mapa serwisu · Kontakt
Copyright © 2006 QPrint