info@qprint.com.pl+48 22 211 3 211 pn - pt: 10:00 - 17:00
adres: ul. Parafialna 2 (dawniej Bema 65), 01-222 Warszawa

Duże naklejki

Dzięki nowoczesnym urządzeniom drukującym jak również ploterom tnącym możemy zaproponować pełen zakres realizacji różnorodnych naklejek samoprzylepnych realizowanych w niskich nakładach. Między innymi wyróżniamy następujące rodzaje naklejek:

naklejki foliowe z nadrukiem

standardowe naklejki samoprzylepne do naklejania na gładkich powierzchniach, m.in. na szybach, płytach meblowych, metalu, PCW itp. Mogą być również naklejane na gładkie powierzchnie samochodu (nie zawierające przetłoczeń). Naklejki tego typu dodatkowo mogą być przycięte do dowolnego kształtu. Standardowo wycinamy naklejki w dowolne kształty.

 

naklejki wycinane z folii

są to wszelkiego typu kształty wycinane z folii, które przenosi się na gładkie powierzchnie z zastosowaniem specjalnych papierów transportowych. Szczególnie często spotykane jako napisy wyklejane na szybach lub szyldach. Ze względu na specyfikę realizacji naklejki te mogą być zastosowane w przypadku prostej grafiki wektorowej (nie jest możliwe uzyskanie zdjęć czy przejść tonalnych). Najlepiej sprawdzają się na szybach witryn sklepowych.

 

naklejki podłogowe

są to naklejki z nadrukiem dodatkowo zabezpieczone specjalną folią antypoślizgową. Naklejki te mogą być wycięte w dowolne kształty. W celu zapewnienia większej trwałości naklejki można zdecydować się na takie położenie laminatu, aby wystawał poza obryz zadrukowanej folii (tzw. opcja "laminat na spad").

 

naklejki adhezyjne

naklejki wykonane z folii adhezyjnej, która przykleja się do gładkich powierzchni (tj. szyba) bez kleju - dzięki sile elektrostatycznej. Jest to idealne rozwiązanie do krótkookresowych prezentacji w sklepach, jak również sposób na realizację plakatów do umieszczenia np. przed konferencją.

 

aby zapoznać się z aktualną ofertą
zapraszamy do działu
NAKLEJKI ETYKIETY

OFEROWANE USŁUGI

WIZYTÓWKI
KOPERTY
PAPIER FIRMOWY

Wizytówki już od 15gr/szt.

ULOTKI
ZAPROSZENIA
FOLDERY

Nawet 25gr
za kolorową
stronę A4.

KSIĄŻKI
BROSZURY
ALBUMY

Z nami wydrukujesz książkę
już od jednego egzemplarza

PŁYTY CD/DVD
i OPAKOWANIA

Dane powielane na
płytach CD i DVD.
Różne rodzaje
opakowań
na płyty.

NAKLEJKI
ETYKIETY

Naklejki w dowolnych
rozmiarach i kształtach.

Z papieru lub folii.
Od etykiety po
naklejki podłogowe

FOTOBOARDY
FOTOKALENDARZE

Specjalna oferta
z zakresu usług
fotograficznych.

Ten serwis używa pliki cookie. Więcej informacji znajdziesz tutaj AKCEPTUJĘ